A packet of milo cost $1.When ever u have 3 drinked packet of milo, u can change for another 1 more milo packet.When Jonny have only $15,how many milo of packet can he drink?
Give me ans at Cbox XD
juz to test u only
Haha XD
OUT OF BOUNCE TO JEREMIAH !...!